ÚvodProjekty domů → TopHouse 5

TopHouse 5 - přízemní rodinný dům střední velikosti

Zastavěná plocha: 219,4 m2
Užitná plocha: 191 m2
Obestavěný prostor: 750 m3

Samostatně stojící přízemní RD s garáží pro dvě vozidla, určený pro 4 osoby. Počet místností 9+kk.

V přízemí se nachází vstupní hala, wc, technická místost průchozí do garáže, obývací pokoj s kuchyní, chodba s vestavěnými úložnými prvky, dva (dětské) pokoje, ložnice, samostatná toaleta s bidetem a umyvadlem a koupelna. Obývací pokoj je vybaven krbem, který umožňuje obsluhu ze strany technické místnosti. Centrální obytný prostor je prostřednictvím velkých prosklených ploch propojen s terasami. Jihozápadní terasa má částečné zastřešení. Při vhodné orientaci stavby na pozemku umožňuje severovýchodně orientovaná terasa v letních slunečných dnech příjemné ranní posezení nebo v poledne stolování ve stínu.

Ložnicová sekce je provozně oddělena od společenské zóny a koncová část vnitřní chodby je k dispozici pro malou domácí pracovnu. Z pokojů můžete díky francouzským oknům vystoupit do zahrady. Koupelna je vybavena nadstandardně dimenzovaným sprchovým prostorem- přes celou šíři místnosti.

Střední část půdorysu má valbové zastřešení, navazující hmoty pak ploché střechy. Dům je určen pro rovinaté nebo mírně svažité parcely.

Parametry

Dispozice: 4+kk
Forma vlastnictví: osobní
Počet nadzemních podlaží: 1
Počet koupelen: 1
Počet WC: 2
Počet garáží: 2
Délka: 24,4
Šířka: 17,3
Velikost společenského prostoru: 52,2
Počet technických místností: 1

Související odkazy

Všechna práva autora díla jsou vyhrazena a chráněna zákonem. Bez souhlasu je výroba kopií a šíření tohoto architektonického návrhu zakázána. TopHouse Develpoment s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu uvedených údajů.


TH 21 - postaveno a prodáno Stará Ves nad Ondřejnicí, TH5 - stavíme k prodeji